Kablosuz Güvenlİk Çözümlerİ

Neutron Kablosuz Akıllı Alarm Seti

1 Network Modülü, 1 GPRS Modülü, 1 GSM Modülü
1 Adet Kamera
1 Adet Kablosuz Alarm Paneli
1 Adet Dokunmatik Tuş Paneli
1 Adet Pır Dedektör
1 Adet Kablosuz Manyetik Kontak
2 Adet Uzaktan Kumanda
1 Adet 12V 7A Switch Mod Trafo
1 Adet Akü
1 Adet Siren

1999 TL + KDV

Kampanya 1

2 Adet Neutron 8107 Kamera

2 Adet Neutron 7110 Kamera

Neutron 6104 Kayıt Cihazı

1 TB Harddisk

50 MT Kablo

1299 + KDV

Kampanya 2

2 Adet Haikon Bullet Kamera

2 Adet Haikon Dome Kamera

Haikon 7104 Kayıt Cihazı

1 TB 7/24 Harddisk

0-100 MT Kablo

1599 + KDV

Neden Güvenlik Kamerası

Kamera sistemleri, evlerde özellikle bakıcı ve bebek takibi için, işyerleri, apartman ve kobilerde güvenlik ve personel denetimi için kullanılmaktadır. Olası hırsızlık, şiddet ve kötüye kullanma durumlarında iyi seçilmiş ürünlerle alınan net kamera sistemi görüntüleri delil niteliği taşımaktadır. Güvenlik kamera sistemleri ile internet üzerinden cep telefonunuz, pda, ipad, ipone gibi akıllı telefonlar, android işletim sistemli cep telefonları sayesinde dünyanın her yerinden online olarak kesintisiz izleyebilirsiniz.

Kamera sisteminin kablolaması konusunda işyeri ve fabrikalarda minumum görüntü kirliliği yaratacak olasılıklar hesaplanıp ona göre çözüm üretilir. Ev kamera sistemlerinde ise kablolama minimum olması için tüm ihtimaller düşünülüp ev kamera sistemi kurulumu yapılmaktadır. Bu noktada ev kamera sistemi taşıdığı önem ve amaç düşünüldüğünde bakıcı ve bebek güvenliği sağlaması açısından kablolama konusu gözardı edilebilir. Bakıcı bebek kamera sistemlerinde en önemli nokta ev sistemine özel kamera ve dvr kayıt cihazının seçilmesidir. Doğru seçilmeyen güvenlik sistemi ekipmanları sonrasında sistemi kullanmanızı mümkünsüz kıldığı gibi çok yavaş internet aktarımı, sık sık bağlantı kesilmesi gibi sorunlarla karşılaşmanıza sebep olacaktır.

Tüm güvenlik kamera sistemleri sahip olduğunuz bütçeye göre en yüksek perofrmansı elde edebileceğiniz şekilde tekliflendirilip size sunulacaktır.